Akademia Motocrossu

Akademia Motocrossu

Podsumowanie

W ostatnich dziewięciu wpisach poruszaliśmy na blogu tematykę poprawnej regulacji ustawień motocyklu motocross, jego odpowiedniej eksploatacji i dopasowania do indywidualnych potrzeb szofera. Dowiedzieliśmy się jak zabrać się do tuningu zawieszenia, czym różni się regulacja dla warunków konkretnego toru, jak poprawnie skonfigurować wszystkie elementy, których suma może w bezpośredni sposób przełożyć się na zwycięstwo na torze.

Młodzi pasjonaci motocrossu na motocyklach od Szukiel Racing Suspension

Dzisiejszym wpisem chcieliśmy Wam podziękować i jednocześnie pogratulować poszerzenia waszej wiedzy, zakończenia pierwszej części Akademii Motocrossu Szukiel Racing Suspension. Jednocześnie dla wszystkich was przygotowaliśmy małą niespodziankę.

Akademia Motocrossu

Pod spodem znajdziecie nasze małe opracowanie wszystkich poruszonych dotąd na blogu zagadnień. Zapraszamy do pobrania całkowicie za darmo wersji PDF naszego poradnika i dzielenia się nim z osobami zainteresowanymi tematem. Chcemy szerzyć wiedzę na temat motocrossu i motywować kolejne osoby do spróbowania tego niesamowitego sportu. Pobierz Akademia Motocrossu Szukiel Racing Suspension

Mamy nadzieję, że Akademia Motocrossu Szukiel Racing Suspension przypadnie Wam do gustu.

W imieniu całego teamu serdecznie pozdrawiam wszystkich pasjonatów motocrossu.

Andrzej Szukiel

Artykuł
Tytuł
Akademia Motocrossu
Autor
Podstawy tuningu, serwisu i regulacji motocyklu motocross zebrane w jednym miejscu.

Brak komentarzy

napisz komentarz

Facebook