O NAS

O NAS

Kim jesteśmy?

Andrzej Szukiel

Nasze początki sięgają 2006 roku. Początkowo nabieraliśmy doświadczenia u najlepszych na świecie tunerów zawieszeń, którzy to regulowali zawieszenia dla Mistrzów świata w Motocrossie i Enduro. Umiejętności i wiedzę ukształtowane pod okiem najlepszych tunerów postanowiliśmy wykorzystać początkowo na rynku Polskim. Pozwoliło nam to już w 2007 roku osiągnąć pierwszy poważny sukces: nasz zawodnik został Vicemistrzem Polski Cross Country Junior....

Więcej

Nasze osiągnięcia

  • Award1 MIEJSCE Motocross W SEZONIE 2016 Christopher Grunert(Niemcy), który korzystał podczas zawodów z naszych zawieszeń został MISTRZEM MX2 Landesmeistershaft(Brandeburg)
  • Award1 MIEJSCE ENDURO Kolejny sukces naszego szofera, który to zdobył tytuł MISTRZA POLSKI ENDURO JUNIOR. Dziękujemy Ci Pawle Płochocki, jednocześnie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych zwycięstw!
  • AwardPUCHAR EUROPY CROSS COUNTRY 2012 Nasz szofer stanął na podium w Mistrzostwach Pucharu Europy Cross Country UEM Cup Junior

Nasz Team

Jakość

Od samego początku istnienia firmy zawsze stawialiśmy na jakość. Dlatego też nasza usługa serwisu czy tuningu zawieszenia nie polega, jak u konkurencji, na samej wymianie oleju i umyciu amortyzatora, tak by tylko ładnie wyglądał. Stawiając na jakość przy serwisowaniu amortyzatorów wymieniamy olej, wszystkie zużyte części zawieszenia oraz na nowo dostrajamy amortyzator pod szofera i jego indywidualne preferencje.

Doświadczenie

Mamy za sobą 9 lat doświadczenia. W tym czasie obsługiwaliśmy zawodników z takich krajów jak: Rosja, Białoruś, Ukraina, Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Szwajcaria, Holandia, Anglia, Francja, Belgia i Hiszpania. Potwierdza to naszą pozycję na rynku, bogate doświadczenie oraz jakość naszych usług docenianą w całej Europie.

Nasze Standardy

Motocykle tuningowane w Szukiel Racing Suspension

We współpracy z naszymi klientami Szukiel Racing Sp. z o.o. kieruje się najwyższymi standardami etycznymi i zasadami profesjonalnej, rzetelnej obsługi.

Więcej

Misja firmy

Mistrzowie świata

Każdego dnia pracujemy nad rozwiązaniami technologicznymi oraz dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci osiągali kolejne sukcesy na arenie międzynarodowej.

Tor i sukcesy

Pracujemy w pocie czoła aby stworzyć w Polsce najnowocześniejszy tor motocrossowy w Europie dla naszych klientów.

Uczciwość

To nasz priorytet ponieważ zależy nam na długofalowej współpracy, a nie na jednorazowej usłudze.

Pasja

Każdego dnia robimy to co kochamy, motocross i enduro to nasza pasja a nie nastawiony na sam zysk biznes.

Facebook